Javno izvlačenje nagradne Igre Luki Komerc povodom 25 godina postojanja u okviru kampanje „25 razloga za osmeh“ održano je 16.08.2015. u 14h na Bazeni Pećinci.
Kompletan spisak srećnih dobitnika:
Lcd Televizor- Biljana Plavšić, Grobljanska 45a, Obrež
Bicikl- Marijana Sretkovic, Lazara Krompića, Brestač
H. Novi- Dušica Bogićević, Fruškogorska 68, Grabovci
Zlatibor- Milica Panić, Slobodana Bajića 119, Pećinci
Zlatibor- Nenad Šakotić- Grobljanska 49, Ruma
Zlatibor- Milošević Dejan, Golubinačka 2, Šimanovci
Zlatibor- Cvejić Dejan, Koste Nađa 35, Sibač
Zlatibor- Slobodanka Stojanov, Svetog Save 171, Vojka
Paket „Luki“ Proizvoda – 50kom
1.Svetlana Cvejić Zurković- Beli Vetar 15, Karlovčić
2. Nataša Obrić, Svetozara Miletića, Sibač
3. Nikola Simić, Milorada Zorkića 111, D. Tovarnik
4.Ivan Šovljanski, Braće Šovljanski 40, D. Tovarnik
5. Bojan Batalo, Devet Jugovića 73, Beška
6. Milica Jovanović, Braće Marković, Pećinci
7. Marko Mesarović, Fruškogorska 40, Popinci
8. Biljana Damjanović, Braće Šovljanski 38, D.Tovarnik
9. Marko Mesarović, Fruškogorska 40, Popinci
10. Marko Mesarović, Fruškogorska 40, Popinci
11. Marko Mesarović, Fruškogorska 40, Popinci
12. Marko Mesarović, Fruškogorska 40, Popinci
13. Tamara Paić, Vojvođanske Brigade 38,
14. Nikola Petrović, Vuka Karadžića 6, Sibač
15. Ivan Borkovac, Špajanska 19, Karlovčić
16. Jovana Filić, Špajanska 114, Karlovičić
17. Đokić Una Staša, Nikole Tesle 44, Beška
18. Jovana Panić, Slobodana Bajića 119, Pećinci
19. Danijela Mikić, Nikole Filipina 70, Vojka
20. Jelena Mikić, Nikole Filipina 70, Vojka
21. Jelena Mikić, Nikole Filipina 70, Vojka
22.Marina Grujić, Svetozara Miletića, Sibač
23. Marijana Nenadov, Maršala Tita 53, Sibač
24. Smiljanić Aleksandara, Vuka Karadžića 8, Sibač
25. Verica Dukić, Partizanska 64, Ogar
26. Mirko Malinović, Nikole Tesle 10,
27. Gligorijević Marija, Dušana Jerkovića 32, Ruma
28. Graovac Dragomir, M Vuksana 70, Krčedin
29. Vučinić Sanja, Golubinačka 79, Šimanovci
30. Tatjana Slavnić, Oračka 18, Kupinovo
31. Igor Orlović, Boška Novakovića 4, Obrež
32. Ciganović Danijela, Sime Šolaje, Stara Pazova
33. Nataša Milićević, Milorada Zorkića 90, Donji Tovarnik
34. Slavica Marković, Subotište, Partizanska 10
35. Anja Devrnja, Paćanovačka 9, Karlovčić
36. Melinda Đurđević, Dečka 61, Šimanovci
37. Biljana Bakić, Jna 61, Popinci
38. Miloš Đokić, Grobljanska 42, Dobrinci
39. Bogdan Panić, Slobodana Bajića 119, Pećinci
40. Danijela Lošić, Pavlovačka 10
41. Jokić Nemanja, Svetozara Miletića 2, Sibač
42. Ivica Grujić, Koste Nađa 31, Sibač
43. Gmizić Petar, Maršala Tita 24, Sibač
44.Ivica Grujić, Koste Nađa 31, Sibač
45. Beretić Milan, Žike Maričića 67, Kupinovo
46. Siniša Grujičić, Mile Kojić 8, D.Tovarnik
47.Božidar Dobrijević, Dobrodolska 5, Šimanovci
48. Žaklina Nikolić, Školska 49
49.Svetlana Tešić, Pećinci, Brdareva 2
50. Vukašin Živković, Katanić Sokak 21, Šimanovci
Majice 100kom
1. Leposava Kokinović, Školska 10, Pećinci,
2. Danijela Mikić, Nikole Filipina 70, Vojka
3. Balinović Mirjana, Nova 41, Ogar
4. Samardžić Dragana, Milorada Zorkića 108, D.Tovarnik
5. Cveta Aleksić, Milorada Zorkića 15, D. Tovarnik
6. Kovačević Đuđa, Braće Šovljanski, D.Tovarnik
7. Željko Živanović, Šumska 106, Ogar
8. Marija Vasić, Braće Šovljanski 56, D.Tovarnik
9. Miloš Maksimović, Braće Šovljanski , D.Tovarnik
10. Zorica Arsenović, Milorada Zorkića 63, D.Tovarnik
11. Grozda Mićić, Mila Kojić 28, D.Tovarnik
12. Grozda Mićić, Mila Kojić 28, D.Tovarnik
13. Filip Spasojević, Milorada Zorkića 101, D.Tovarnik
14. Zorka Gordić, Mila Kojić 47, D.Tovarnik
15. Jelenka Nikolić, Mila Kojić 2, D.Tovarnik
16. Stepanović Zoran, Mila Koić 45, D. Tovarnik
17. Marko Živanović, Šumska 106, Ogar
18. Viktorija Cvetković, Mila Kojić 15, D.Tovarnik
19. Ivana Grujičić, Mila Kojić 8, D.Tovarnik
20. Stepanović Zorica, Mila Kojić 45, D.Tovarnik
21. Aleksić Nemanja, Mila Kojić 19, D.Tovarnik
22. Stepanović Marko, Mila Kojić, D.Tovarnik
23. Perica Ćalić, Špajanska 47, Karlovčić
24. Nikola Simić, Milorada Zorkića 111, D.Tovarnik
25. Verica Dukić, Partizanska 64, Ogar
26. Jovan Ašćerić, Rade Tirketa 39, Dobrinci
27. Uroš Bežanović, Maršala Tita 18, Popinci
28. Miloš Lasković, Oslobodilačka 65, Kraljevci
29.Svetlana Marković, Strahinjića Bana 54, Beograd
30. Malina Todorov, Karađorđeva 55,Ašanja
31. Jasmina Trajković, Ive Lola Ribara 6,
32. Nikola Simić, Milorada Zorkića 111, D. Tovarnik
33. Marko Mesarović, Fruškogorska 40, Popinci
34. Svetlana Popović, Jove Neguševića 1/11, Pećinci
35. Leposava Kokinović, Školska 10, Pećinci
36. Leposava Kokinović, Školska 10, Pećinci
37. Leposava Kokinović Školska 10, Pećinci
38. Leposava Kokinović, Školska 10, Pećinci,
39. Nada Jelić, Lenjinova 68,
40. Svetlana Nenadov, Vuka Karadžića 2, Sibač
41. Nikolić Brankica, Sremska 6
42. Bojan Batalo, Devet Jugovića 73, Beška
43. Gordana Isaković, Oslobodilačka 35, Kraljevci
44. Verica Dukić, Partizanska 64, Ogar
45. Anđela Lukač, Igračka 40,
46. Pop Ivan, Koste Nađa 21, Nikinci
47. Košutić Ivana, Pinkijeva 14, Buđanovci
48. Jovanović Vlada , Jovana Vuksna 55,
49. Nemanja Padežanin, Paćanovčka 10, Karlovčić
50. Ostojić Goran, Beli Vetar 30, Karlovčić
51. Nenad Mirković, Milenka Verkića Neše 66, Obrež
52. Radivojević Gordana, Prhovačka 76, Šimanovci,
53. Cvetković Olgica, Ivana Petrovića 65, Deč
54. Jeftenić Ljiljana, Nušićeva 6, Deč
55. Vukajlović Ilinka, Mare Gmizić 63, Dobrinci
56. Ljiljana Vidović, Golubinačka 119, Šimanovci
57. Uroš Glušac, Petra Đuričića 14, Brestač
58. Jovanović Jovana, Sremska 71, Prhovo
59. Dejana Kosanović, Atanasija Stojkovića , Ruma
60. Miloš Urošević, Nikole Pašića 10
61. Marija Vukša, Svetog Save 141,
62. Verica Misirkić, Mali Šorić 8, Prhovo
63. Nenad Tomić, Novosadska Bb, Prhovo
64. Zorana Nešković, Grobljanska 11, Dobrinci
65. Željko Berber, Gagićeva 11, Dobrinici
66. Milan Nešković, Dobrinci
67. Đurđija Savić, Baštenska 13, Ruma
68. Marko Bunčić, Železnička 67, Nikinci
69. Marko Bunčić, Železnička 67, Nikinci
70. Dragana Krompić, Naselje Detelina D-5-26, Ruma
71. Vesna Milošević, Pavlovačka 108, Ruma
72. Vesna Miloševič, Pavlovačaka 108, Ruma
73. Ivana Malinić, Milisava Dakića 23, Ruma
74. Milosavljević Vera, Orlovićeva 5/23
75. Biljana Bakić, Jna 61, Popinci
76. Marko Bunčić, Železnička 67, Nikinci
77. Marko Bunčić, Zeleznička 67, Nikinci
78. Kovačević Ljubiša, Brilova Bb, Stejanovci
79. Kovačević Milka, Brilova Bb, Stejanovci
80. Ivanić Nevenka, Grobljanska 31, Ruma
81. Vukmanović Lazar, Borkovačka Bb, Dobrinci
82. Belić Verica, Borkovačka 30, Dobrinci
83. Nataša Obrić, Svetozara Miletića, Sibač
84. Petrović Vidosava, Kumodraška 336/24
85. Gazibarić Sanja, Borkovačka 27, Dobrinci
86. Aleksandra Jakovljević, Prolterska 43
87. Željko Radosavljević, Dečka 39, Šimanovci
88. Božidar Dobrijević, Dobordolska 5, Šimanovci
89. Željko Radosavljević, Dečka 39, Šimanovci
90. Bogićević Dušica, Fruškogorska 68, Grabovci
91. Urošević Uroš, Grobljanska 24, Jarak
92. Branislav Urošeić, Grobljanska 24, Jarak
93. Marija Ristić, Fruškogorska 3, Dobrinci
94. Stojšić Stanka, Borkovačka 72, Dobrinci
95. Goran Babić, Dečka 86, Šimanovci
96. Marko Mesarović, Fruškogorska 40, Popinci
97. Vanja Ćurčić, Partizanska 24, Subotište
98. Svetlana Diklić, Neše Verkića 109, Obrež
99. Jovana Makević, Lenjinova 140, Ruma
100. Komazec Nataša , Vojvođanska 84, Inđija
Čestitamo!
Zahvaljujemo se još jednom svim učesnicima!

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *